כיצד להשתמש ב- email marketing בצורה חכמה ?


בימים אלה מדיה חברתית וכלי שיווק חדשים באינטרנט הם מאוד “סקסיים” וככאלה זוכים ליחסי ציבור מאוד טובים. יחד עם זאת email marketing (שיווק באמצעות דואר אלקטרוני) ללקוחות קיימים או פוטנציאליים (שהביעו מראש הסכמה לקבל) הוא כלי מאוד זול ואפקטיבי אם משתמשים בו נכון.יתירה מזו השילוב של email marketing עם תוכן שיווקי איכותי ואסטרטגית מדיה חברתית חכמה מביא לתוצאות יוצאות מהכלל.

השתמש באתר שלך כדי לעודד מבקרים להשאיר את הפרטים שלהם אתם מנהלים פעילות קידום של האתר במנועי חיפוש מתוך מטרה להגדיל את מספר המבקרים באתר. את המבקרים יש לעודד להשאיר פרטים. אין מדובר בטופס סטנדרטי בדף הבית שלך אותו הם צריכים למלא. עליך להציע הצעה שלא יוכלו להתעלם ממנה, הצעה שמבטיחה להם ערך ודאי ורלבנטי. קיימים היום כלי תוכנה שמציעים popups שמעלים בצורה דרמטית את מספר המבקרים שמבקשים עוד מידע. http://pippity.com/  הוא דוגמא אחת. גם הטופס עצמו חייב להיות ידידותי וקל למילוי. בקשו רק פרטים הכרחיים שאתם יודעים איך להשתמש בהם. ספק להם ערך במיילים שאתה שולח – תמיד !! ברשותכם רשימה דינמית, גדלה והולכת של נושאי תפקיד שמעוניינים לקבל מכם מידע. תוכן שיווקי איכותי הוא המפתח. המסמך הראשון הוא הבסיס ליצירת אמון ומערכת יחסים. במסמך חייב להיות מידע שעוזר להם ברמה האישית או הארגונית. בעבר לא היית שוקל לספק מידע כזה בחינם. היום כן, פשוט אין ברירה, סף הערך של הלקוח עלה. כל מייל שאתה שולח חייב להיות בעל ערך רלבנטי ללקוח. הכלל הוא: It’s always about them  -not you. בחן איכות כל מסמך לפי רמת התועלת שהוא מספק ללקוחות. גישת “הטאפאס בר” כחברה קטנה תתקשה לייצר כל הזמן תוכן שיווקי בעל ערך לכן: 1. עדיף לשלוח מנות קטנות, אך איכותיות. 2. יש לנהל מעקב ברשת אחרי כותבים טובים בתחום ולעתים פשוט להפנות את הקורא לפוסט של קולגה, אנליסט, יועץ וכיו”ב. הרשת מלאה בחומר איכותי שלקוחותיך לא יודעים עליו. עזור להם לגלות אותו. ספק להם כלים נוחים לשתף אחרים במידע שיווק ויראלי, הקל על קוראיך לשתף אחרים במידע אותו אתה מספק, ע”י כך תרחיב את תפוצת התוכן שלך. בנוסף, כפי שהצגתי בשבוע שעבר, המידע שאתם מספקים להם יכול לשמש אותם גם מול הלקוחות שלהם. הסבירו להם כיצד המידע שאתם מספקים להם יכול לסייע להם מול לקוחותיהם וצרו כלים (מדיה חברתית) שיקלו עליהם להפיץ את התוכן שלכם. עבור ממשלוח מידע למשלוח הצעות קונקרטיות ? אם הרווחת את האמון שלהם אתה יכול להתחיל לשלוח ללקוחות הצעות. אמון נוצר לאחר זמן מה, לאחר מספר אינטראקציות רלבנטיות. נהג באורך רוח – עדיף לשלוח הצעה מאוחר מאשר מוקדם מדי. ההצעה חייבת להיות קצרה, פשוטה להבנה, עוסקת בנושא אחד – למשל הזמנה לדמו. תוכנה מתאימה Vertical Response היא תוכנה זולה שמאפשרת לכם לנהל את התהליך בקלות. http://www.verticalresponse.com/

שנה אזרחית פוריה ומאתגרת בה נתקדם הן במישור האישי והן במישור הלאומי מיכאל גלי 31.12.2011 gally@012.net.il 0546540402

מגזין השיווק הבינלאומי

2,531

מנויים

עקבו אחריי והישארו מעודכנים עם מתודולוגיות, פרקטיקות, וטיפים בשיווק ובמכירות בעולם

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube

מאמרים אחרונים

עקבו אחרי ברשתות החברתיות ולא תפספסו

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube

צרו קשר

טלפון ‭054-6540402‬
מייל
gallyconsult@gmail.com

© 2020 כל הזכויות שמורות למיכאל גלי

כל העתקה, הפצה או פרסום של מידע המאוחסן באתר זה מותרת ואף מומלצת, כל עוד ניתן קרדיט מלא למיכאל גלי, בצירוף הפניה וקישור לפרסום המקורי.