top of page

לקוחות מספרים

Code

Software Security

easy2comply

(Acquired by CheckPoint)

הליווי המקצועי של מיכאל גלי היה המפתח ביכולת שלנו לחדור לשווקים בחו״ל וליצירת המומנטום שהוביל לאקזיט. כחברה ישראלית חשבנו רק במונחי מכירות ולא הבנו שכשיוצאים מגבולות הארץ אי אפשר להגיע למכירות משמעותיות בלי תוכנית שיווק ממוקדת. ההחלטה לעבוד עם מיכאל וצוותו היתה ההשקעה הכי נבונה שקיבלנו בכל שנותיה של החברה. בזמן קצר יחסית בנינו תהליך נכון בתקציב צנוע יחסית והתוצאות לא איחרו לבוא. אני ממליץ בחום לכל חברה המעוניינת לגדול לעבוד עם מיכאל וצוותו.

מתי רם, מנכ``ל

Monitoring Room

Cyber Security

Lacoon Security

(Acquired by CheckPoint)​

מיכאל סייע לנו בשני סטרט-אפים שהקמנו בידע העשיר שלו ובגישתו הפרקטית. בלקון סקיוריטי הוא היה מעורב, מתחילת הדרך, בהגדרה מהירה של תוכנית חדירה ממוקדת לשוק האמריקני ובהוצאתה לפועל בתקציב שסטרט-אפ ישראלי יכול לעמוד בו. בסיוע שלו, התוצאות הגיעו מהר, סגרנו עסקאות בשוק האמריקני, עוררנו עניין אצל חברות ענק בשוק, עד למכירה של לקון סקיוריטי לצ׳ק פוינט באפריל 2015 פחות משלוש שנים לאחר שהקמנו אותה. אני ממליץ בחום לחברות המעוניינות לצמוח בשווקים בינלאומיים להיעזר בניסיון ובידע שלו.

מיכאל שאולוב, מנכ``ל

dental

Dental Implants

AlphaBio Tec

מיכאל גלי עובד עם אלפא ביו טכ במהלך השלוש שנים האחרונות בהן ליווה את החברה בנושאי מכירות, שיווק ופיתוח העסקי של החברה . ליווי זה כלל ייעוץ ותמיכה בניהול הלקוחות, בניהול מפיצים, בפיתוח כלים לאנשי המכירות ואף סדנאות לניהול הקליניקות עבור רופאי השיניים. בנוסף, מיכאל סייע בהגדרה והקמת התשתית הגלובלית של החברה ובכך סייע רבות להתפתחותה של אלפא ביו טכ. גישתו הפרואקטיבית, היסודית, והראייה המערכתית, עוזרת לנו בכל סיטואציה ובכל אתגר. אין מה לומר, מיכאל גורם לדברים לקרות…נמשיך ונעזר במיכאל.

יפעת בכר, סמנכ``ל משאבי אנוש

Image by Roman Synkevych

Agri-Tech

Hazera

מיכאל גלי הוביל יחד עם צוות בחברתנו מהלך של הטמעת אסטרטגיה ממוקדת לקוחות בחברתנו. בעזרתו של מיכאל יישמנו תהליכי עבודה וכלים מתקדמים בתחום ניהול הלקוחות. האסטרטגיה ואופן הוצאתה לפועל יצרה ארגון ממוקד, כך ללא הגדלת תקציבי שיווק ומכירות שיפרנו את הביצועים העסקיים.

סוזן מור, מנהלת פיתוח עסקי

Political Conference

Government

משרד הכלכלה

תודה רבה על ההרצאות המעניינות במהלך קורס נספחי כלכלה, סחר ותיירות. הצוערים מאוד התרשמו מהרמה המקצועית הגבוהה ומאופן ההצגה. תודה גדולה, ולהתראות בקורסים הבאים.

רונן כץ, מנהל קורס נספחי כלכלה, סחר ותיירות

Waiting Area

Human Resources

Synerion Systems

תודות לתהליך עם מיכאל אנו היום מגיעים למפיצים מתאימים בדלת הראשית, מהר יותר ובעלות נמוכה יותר. חידדנו את פעילות השיווק והמכירה בשווקים השונים, כך שאנו מתרכזים בפעילויות מדידות שמשפיעות ישירות על השורה התחתונה.

אריק פרידמן, סמנכ``ל פיתוח עסקי

water

Water Metering

Arad Group

הצוות שלי ואני קוראים בעניין רב מדי שבוע את הבלוג של מיכאל, המסייע לנו לזקק סוגיות פרקטיות בשיווק ובמכירות שלנו. זה היה אך טבעי שאזמין את מיכאל למפגש השנתי של צוות השיווק והמכירות בארד להציג את משנתו בנושא ניהול מפיצים. בהרצאה הציג לנו מיכאל דרך ברורה ופרקטית כיצד לשפר את אפקטיביות ניהול המפיצים שאין לי ספק שכאשר ניישם אותה תגדיל את המכירות שלנו בשווקים השונים. ההרצאה מומלצת בחום לכל חברה שפעילותה בחו"ל מבוססת על מערך מפיצים.

רמי זיו, סמנכ``ל מכירות ושיווק בינ``ל

train

Mobility

Siemens Israel

כאשר חיפשנו בסימנס ישראל מרצה המתמחה בשיווק ומכירות בתחום ה-B2B קיבלנו ממספר גורמים המלצות מצוינות על מיכאל כמרצה. לאחר שהגענו לשמוע אותו בהרצאה, ביקשנו ממיכאל להכין סדנא יעודית שעסקה בסוגיות שהן מרכזיות לעיסוק שלנו בסימנס בתחום ניהול לקוחות ו-Lead Generation. הסדנא שהעביר מיכאל היתה מקצועית ביותר, רלבנטית לנושאי התפקיד שנכחו וכללה דוגמאות מעשיות רבות. הסדנא תרמה לנו רבות לזיקוק וחידוד תהליכי העבודה בחברה. מיכאל הוא מקצוען מהטובים בתחומו.

אבי קורן, מנהל חטיבת תעשייה

Startup Development Team

IT Systems

Commugen

פיתחנו מוצר מצוין, לקוחותינו בשוק המקומי העידו על כך. אלא שהמכירות של החברה היו מצומצמות ורק בישראל. כבר בפגישה הראשונה מיכאל אמר "אנחנו ניגש לחברות הייעוץ הגדולות בתחום ואחר-כך אנחנו צריכים לאתר שותף בחו"ל". כמנכ"ל שמרגיש בודד רוב הזמן היה חשוב לי לשמוע את ה"אנחנו" הזה. הוא לא רק אמר אלא גם הוביל ואחרי עשרה חודשים אנחנו כבר במקום אחר – הסכמי שיתוף פעולה עם חברת ייעוץ אחת מה-big four ועם אינטגרטור איטלקי מוביל שמוכרים את המוצר שלנו.

אייל ששון, מנכ``ל

Doctor and Patient

Healthcare

Floris Hadas

לא היה מפגש אחד עם מיכאל שלא יצאתי ממנו עם תובנות וכלים מעשיים לחדירה והתפתחות בשווקי חו"ל ובעלות סבירה.

רפי בן שמעון, מנכ``ל

Soldiers and Tanks

Defence & HLS

Omnisys

באמצעות הלווי של מיכאל הגדרנו היטב את קהל היעד שלנו, את הפתרונות אותם אנו מספקים, ואת הערך המדויק ללקוח. הגדרנו תוכנית שיווקית ברורה ואפקטיבית והצלחנו למקד את מאמצי המכירות שלנו בארץ ובעולם. תודות למיכאל האפקטיביות שלנו בפעילות השיווק והמכירות עלתה משמעותית.

עופר ירדן, מנכ``ל

coating

Plastic Coating

Hanita Coating

מיכאל גלי הביא את הפונקציה השיווקית למקום המדויק עבורה ונתן לה את הבמה להיות חלק אפקטיבי, מדיד ולוגי להשאת ערך לחברה. כמנהלת שמחוברת מאוד לתכנון, לבניית תהליכים ולתוצאות מדידות, החיבור היה מיידי. מיכאל העצים, העמיק וחידד את ארגז הכלים הניהוליים, שעומד לרשותי לאורך השנים האחרונות.

אילנית בר זאב, סמנכ``לית יחידה עסקית

worker

Electricity

חברת החשמל

חטיבת פרוייקטים הנדסיים שאני עומד בראשה מבצעת פרויקטי תכנון והקמה בתחומי התעשיה התהליכית בחברת החשמל בהיקפים גדולים ועושה את צעדיה הראשונים בשיווק פעילותה בארץ ובעולם מחוץ לחברת החשמל. במסגרת זאת הזמנו את מר מיכאל גלי להרצות בפני הנהלת החטיבה בסדרה של הרצאות שתסייע לנו בהמשך הדרך. גילינו מרצה מדהים ברמת הידע המקצועי שלו ובדרך העברת החומר בצורה מתודית ובהירה. מעבר למידע הרב והענייני שהועבר לנו קיבלנו הצעות פרקטיות ליישום, למדנו מניסיון החיים העשיר של מיכאל בתחום והגדלנו את רמת ההבנה שלנו בתחום בכמה רמות. אני ממליץ בחום על מר מיכאל גלי כמרצה וכיועץ לתחומי השיווק השונים לכל מי שרוצה להעמיק את ידיעותיו בתחום ולחסוך מעצמו הרבה מכשולים במהלך הדרך.

רון ויס, סמנכ``ל פרוייקטים הנדסיים

Network Hub and Cable

Computing

Asis

מיכאל הוא מקצוען. הוא חולל אצלנו שינוי מהותי בפעילות השיווק והמכירות לחו״ל. הוא הכניס סדר, שיטה ותפיסת פעילות ברורה. בעזרתו חידדנו את הגדרת התשתית הנדרשת ואנו בונים תשתית שיווק ומכירות הן online והן offline. כך תהליכי קבלת ההחלטות השתפרו ובהתאם קצב ההתקדמות שלנו בחו״ל.

שי בן שמואל, סמנכ``ל שיווק ומכירות

bottom of page