הרצאות, הדרכות ואימון מנהלים

אני מרצה כ-25 שנה באופן קבוע בתוכניות ה-MBA בבתי הספר למנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב, בטכניון ובמרכז הבינתחומי, כמו גם למנהלים במסגרות שונות ובחברות בארץ ובחו"ל.

יש לי מספר עקרונות אשר הופכות את ההרצאות לחווייתיות ויעילות במיוחד:
- התאמה לעולם התוכן של המשתתפים;
- גישה בהירה ויישומית עם דגש על שיפור ביצועים;
- שילוב של העברת חומר תיאורטי רלוונטי עם דוגמאות מעשיות;
- הפעלה רבה של המשתתפים;

בכל אחד מהנושאים הבאים אני מציג (כסמינר, סדנה או הרצאה תמציתית) למנהלים Best Practices ותובנות יישומיות המגלמות בתוכן ניסיון יישומי ומחקרי עשיר:

לקוחות מספרים

Mobility

Siemens Israel

כאשר חיפשנו בסימנס ישראל מרצה המתמחה בשיווק ומכירות בתחום ה-B2B קיבלנו ממספר גורמים המלצות מצוינות על מיכאל כמרצה. לאחר שהגענו לשמוע אותו בהרצאה, ביקשנו ממיכאל להכין סדנא יעודית שעסקה בסוגיות שהן מרכזיות לעיסוק שלנו בסימנס בתחום ניהול לקוחות ו-Lead Generation. הסדנא שהעביר מיכאל היתה מקצועית ביותר, רלבנטית לנושאי התפקיד שנכחו וכללה דוגמאות מעשיות רבות. הסדנא תרמה לנו רבות לזיקוק וחידוד תהליכי העבודה בחברה. מיכאל הוא מקצוען מהטובים בתחומו.

אבי קורן, מנהל חטיבת תעשייה

Electricity

חברת החשמל

חטיבת פרוייקטים הנדסיים שאני עומד בראשה מבצעת פרויקטי תכנון והקמה בתחומי התעשיה התהליכית בחברת החשמל בהיקפים גדולים ועושה את צעדיה הראשונים בשיווק פעילותה בארץ ובעולם מחוץ לחברת החשמל. במסגרת זאת הזמנו את מר מיכאל גלי להרצות בפני הנהלת החטיבה בסדרה של הרצאות שתסייע לנו בהמשך הדרך. גילינו מרצה מדהים ברמת הידע המקצועי שלו ובדרך העברת החומר בצורה מתודית ובהירה. מעבר למידע הרב והענייני שהועבר לנו קיבלנו הצעות פרקטיות ליישום, למדנו מניסיון החיים העשיר של מיכאל בתחום והגדלנו את רמת ההבנה שלנו בתחום בכמה רמות. אני ממליץ בחום על מר מיכאל גלי כמרצה וכיועץ לתחומי השיווק השונים לכל מי שרוצה להעמיק את ידיעותיו בתחום ולחסוך מעצמו הרבה מכשולים במהלך הדרך.

רון ויס, סמנכ``ל פרוייקטים הנדסיים

Government

משרד הכלכלה

תודה רבה על ההרצאות המעניינות במהלך קורס נספחי כלכלה, סחר ותיירות. הצוערים מאוד התרשמו מהרמה המקצועית הגבוהה ומאופן ההצגה. תודה גדולה, ולהתראות בקורסים הבאים.

רונן כץ, מנהל קורס נספחי כלכלה, סחר ותיירות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות ולא תפספסו

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube

צרו קשר

טלפון ‭054-6540402‬
מייל
gallyconsult@gmail.com

© 2020 כל הזכויות שמורות למיכאל גלי

כל העתקה, הפצה או פרסום של מידע המאוחסן באתר זה מותרת ואף מומלצת, כל עוד ניתן קרדיט מלא למיכאל גלי, בצירוף הפניה וקישור לפרסום המקורי.